Tecumseh Europe (L'unite Hermetique) Fransa'da üretilmekte olup Hermetik Kompresör Üreticileri Arasnda 1 Numaradr.
Tecumseh Product Company bütün son kullanicilarindan bagimsiz bir Amarikan grubudur.1935 yilindan beri uluslar arasi hermetik kompesör isi motorlari ve transmuyen milleri üreten lider kurumlardan biri olarak taninmaktadir. Bu grup tarafindan imal edilen ürünler ticari, air-conditioing ve endüstriyel sogutma alanlarinda profosyonel kullanicilarin ihtiyaçlarini karsilamaktadir. Tecumseh Product Company 100 ülkeden daha fazla yerde çalismaktadir.

 
Rotomatika, kendisine bal Rotomatika Motors ve Rotomatika Fans irketleri ile 4 temel ürün çeidinin gelitirilmesi, imalat ve pazarlamas konusunda faaliyet göstermektedir.
 
 

GÖKER
Poliüretan Ürünler olarak; Souk Hava Depolar için çeitli kalnlk ve boylardan oluan souk hava depo panelleri taahhütü ve montaj yapmaktadr.Panel Soguk Hava Depo Kabinlerinin yansra klasik izoleli odalarda kullanlan çarpma ve sürgülü tip Souk Hava Depo kaplar,kolayca monte ve demonte edilen küçük hacimli kabinler,perfore edilmi aralklar ayarlanabilen Souk Hava Depo raflar'da ürün yelpazesi içindedir...

 

Carly firmasi 1923 yilinda Lyon'da kurulmus 50 seneden fazla bir zamandir sogutma alaninda çalismaktadir.Carly üretiminin % 60'ini ihraç etmekte olup klima ve sogutma malzemelerinde en genis yelpazeyi sunmaktadir.

 
 

DuPont’un yeni yüzü Chemours
Dupont’un soutma faliyetlerindeki yeni yüzü olan Chemours,Opteon ve Freon markalarn gururla ilerletmeye ve gelitirmeye devam edecektir.
DuPont™ ‘un kurduu Chemours™ DuPont’dan miras ald Freon® ve endüstride çr açan Opteon ® ürünleri ile dünyann en iyi soutma marklarn temsil eden milyar dolarlk bir kimya firmasdr.DuPont™ ve Suva® markalarnn Chemours™ ve Freon™ markasna dönüümü süreci,Global dünyada güçlenen ve büyüyen firmalarn küçük firmalar satn alarak daha büyük her türlü faaliyeti olan firmalara dönütüü 2000’li yllarn ardndan, içinde bulunduumuz yeni süreçte söz konusu global büyük ve güçlü firmalar artk sektörel bazda özelleen sektörünün en büyük firmalar olarak yeniden ekillenmektedir.
Bu yeniden ekillenme sürecinde örnein Bayer sadece ilaç sektörüne yönlenerek Kimya taraf için Covestro ad altnda yeni bir irket kurmas bu sürecin önemli örneklerindendir.
DuPont™ firmas Dow’unda tohum bölümünü alarak dünyann en büyük hibrid tohum üreticisi olmu ve bu sektöre eilme karar almtr. Bünyesinde barndrd güçlü kimya bölümünü sektöründe özellemesi, bu sektöre yatrm yapan daha dinamik yapya sahip olmas için, Chemours™ ad altnda dünyann en büyük kimya irketlerinden birini kurmutur.
DuPont’un kimya sektöründeki önemli markalarnn da kullanm hakk Chemours™’un elindedir. Teflon™, Freon™, Krytox™, Ti-Pure™, Viton™ bu markalardan bazlardr. Ayrca yeni nesil Klima gaz R1234yf OPTEON™ markas ile Chemours™ sektörün öncü firmalarndan olmaya devem edecektir.

 

1973 yilindan beri Tecnologic yüksek teknoloji elektronik ürünleri dizayn ve imal ederek endüstriyel proses ve özel parametrelerin gerektii otomasyon alanlarinda çalmaktadir. EN ISO 9001 sertifikasi bulunmaktadir. Bugün Vigevano fabrikasinda 5.000m2 bir alanda üretim yapmakta olan Tecnolocig dizany, geliim, imalat, sat ve servis konusunda en yüksek dereceyi salamaktadr.

 
 

Elco talyan Meneilidir. Ürün Portföyü Fan motorlar ve Kanatlar,Fan Col Motorlar ve Kanatlar, Motorlu Radyal Fan Üniteleri Üretmektedir.

 
Bitzer 70 yldr yüksek kalitesi ve güvenilirlii ile tüm dünya tarafndan tannan kompresör, kondensör ve basnçl kaplar tasarlayarak imal etmektedir.
 
 
1918 ylnda makina parçalar üreticisi olarak kurulan Officine Mario Dorin, 1932 ylnda soutma sistemleri ve kompresör imal etmeye balamtr. talyan Stili ve Yüksek Teknoloji DORIN yenilenen ürün çehresi ile Yeni Yatak Tipi (Likit Darbeleri ve Ya ncelmesine Kar Yüksek Güvenlik Seviyesi) Yeni Subap Dizayn (Daha az basnç kayb Daha az güç emilimi Daha az titreim En aza indirilmi ses Seviyesi)
 
KUZUFLEX A..2000 ylnda Bursa Serbest Bölgede kurulmu Paslanmaz Çelik Esnek Hortumlar alannda ISO 9001:2008 sertifikal bir Üretici'dir.Kuzuflex TIG Kaynakl Titreim Hortumlar klima ve soutma sistemlerinin emme ve basma hatlarnda kompresör titreimlerinin tesisata iletilmesini önlemek amacyla tasarlanmtr. Dtaki çelik spiral ksm esneklik salayp titreimleri absorbe eder.
 
 
Danfoss kompresör ürün grubu, mobil uygulamalarda kullanlan doru akml küçük hermetik kompresörlerden, kurumsal havalandrma veya endüstriyel uygulamalar da kullanlan büyük vidal kompresörlere kadar birçok çeidi bünyesinde barndrmaktadr.
 

REFCO HVAC/R Servis Ürünleri ile Geni ürün Yelpazesine Sahip Olan sviçreli irket REFCO; 1972 ylnda kurulmu ve baarsn devam ettirerek  dünya çapnda Soutma Servis Ürünleri ve Bileenleri ile küçük bir irket halinden tedarikçileri ile dünyann ünlü firmalar arasnda yerini almtr.Firma amac en yüksek kalitede ürünler üretmek olmutur ve bu gücü bugün hala devam etmektedir.REFCO’da devam eden  anahtar olay kendi teknolojileri ile,dayankllk ve güvenilirlik için esiz bir ürün yelpazesi sunmak ve  müterilerinin özel ihtiyaçlarn karlamak olmutur.Piyasadaki  baars sayesinde,irket büyümeyi baararak  dünya genelinde kendi alannda birçok pazarda lider firma konumunda olmutur.

 
 
Sektörde tüm kullanclar tarafndan kalitesi ve güvenilirlii bilinen Alman BOCK Kaeltemaschinen GmbH firmas  1932  ylnda  kurulmutur.  Hali  hazrda  200  çalan  ile faaliyet gösteren firma DIN EN ISO 9001:2000 kalite yönetim sisteminde açk ve yar-hermetik tip endüstriyel soutma ve araç klima  kompresörlerinin dizayn ve üretimini gerçekletirmektedir.
 
Dixell Ürünleri talya'da Üretilmektedir.Firmamz bünyesinde bulunan ürünler...
Dijital Kontrol Cihazlar, Soutma Kontrol Cihazlar, COOLMATE - XL Serisi Souk Oda Scaklk & Nem Kontrol Cihazlar, Blast Chiller Kontrol Cihazlar, Kademe Kontrol Cihazlar, Fan Hz Kontrol Cihazlar, Scaklk - Nem Basnç Kontrol Cihazlar, Merkezi Görüntüleme ve Kontrol Sistemi, Scaklk ve Nem Kontrol Cihazlar (Tek Ekranda) Chiller Kontrol Cihazlar, Sensörler, Aksesuarlar.
 
 
Maneurop Hermetik Kompresörleri 
 
Sporlan Valve Company U.S.A'de Üretilmektedir.
Ürün Portföyü Klima Heat Pump Sistemleri le Uyumlu R.22 Gazl Expansion Valfler,Soutma ve Klima Sistemleri le uyumlu R.22 Gazl Expansion Valfler Üretmektedir.
 
 
Carlyle 75 yldan fazla süredir her türlü kapasite ve her tip soutucu gaz ile çalmaya uygun kompresörler üretmektedir. Carlyle ürün gamnda açk, semi-hermetik, vidal, scroll ve rotary tip kompresörler bulunmaktadr . . .
 

Embraco, soutma çözümlerinde uzmanlam ve hermetik kompresör pazarnda dünya lideri bir irkettir. Embraco misyonu,daha iyi bir hayat kalitesi için,teknolojik mükemmellik ve sürdürülebilirlii kovalamak ve yenilikçi çözümler salamaktr.
1974 ylnda Brezilya'nn güneyinde bulunan Joinville ehrinde Brezilya'daki soutma endüstrisinin kompresör ihtiyacn tedarik etmek için üretime balad.Kuruluunda 10 yl sonra,5 ktaya birden kompresör satmaya balad ve 90'l yllarn banda balayan ekonomik küresellemeyi göz önüne alarak, Brezilya dnda da fabrikalar açmaya balad dünya çapnda üretim ve dünya liderliini salamlatrmak amac ile.
Kompresör ürün yelpazesine ek olarak kondenser üniteleri,elektrik parçalar,dökme demir ve hazr soutma sistemleri üretiyor -talya,Brezilya, Çin ve Slovakya'da- ev ve ticari tip soutma sistemleri için.

 
 
Outokumpu Bakr Borular spanya ve Finlandiya'da Üretilmektedir. Düz Sert Boy Borular, Tavl Kangal Borular, ve Wrc Sistemleri için Bakr boru üretmektedir. Ürün detaylar hakknda bilgi almak için Firmamzla irtibat kurunuz.
 
Honeywell,
daha düük küresel snma potansiyeline sahip yeni Gün dönümü Soutucularn Sunuyoruz.
 
 

Ranco Sogutma sektöründe  Termostat ve Presostat üretmektedir.Termostat'lar talya Presostat'lar ngiltere de üretilmektedir.Ranco, ev ve ticari uygulamalarda kullanlan kontrol ünitelerinin üretiminde ve pazardaki güçlü konumu ve servis hizmeti ile dünyaca ünlü Invensys Controls firmasnn parçasdr. Invensys Controls 1900 lü yllarn bandan itibaren müterilerine teknoloji ve mühendislik sunmaktadr. Ranco s ve basnç ürünleri tüketicilerinin memnuniyetini salamak için en iyi performans elde etmek üzere optimize edilmektedir.

 

 

1924 ylnda Japonya'da kurulan Daikin, gelitirdii ürün kalitesi ve gelimi üretim teknikleri ile soutma ve iklimkendirme sektöründe Dünyann lider firmas durumuna yükselmitir. 30 yl akn Daikin tecrübesi ve sürekli gelimekte olan  Daikin teknolojisiyle üretilen yüksek verimli kompresörlerimiz Dünya'nn 19 ülkesinde her yl yaklak 1,2 milyon kiiye ulamaktadr.

 
 

Sogutma ve klima alanindaki 40 yillik tecrübe sonucunda Castel'in kaliteli ürünleri dünya çapinda bilinen ve begenilen ürünlerden olusmustur.Kalite Castel'in en önemli hedefi olup, imalatin her asamasinda ilk dikkat edilen önceliktir.Castel en ileri teknoloji makine ve otomatik ürün hatlarinda yürürlükte olan güvenlik ve çevre standartlarina uygun olan imalat yapar.Castel piyasaya ve imalatçilara CFC ,HCFC ve HFC akislarina uygun tamamen test edilmis ürünler sunar.ICIM tarafindan verilen UNI ISO 9110,2000,ve ECC talimathanesi ve Avrupa,Amerikan kalite onaylari mevcuttur.

 

Sunoco dünyasna Hogeldiniz.

Petronas Yalar Belgium NV ve Petronas Yalar Netherlands BV Petronas Yalar,Uluslararas (PLI) Petronas itiraki olan bal irketlerdir.PLB Hemiksem ve Aartselaar (Belçika Antwerp, liman) ve Rotterdam (Hollanda) 'da kartrma ve doldurma tesisleri sahibi ve Aartselaar Belçika’da kendi ana ofisleri bulunmaktadr.irket 1935 ylnda kurulmu ve EMEA Sunoco ™ ürünlerinin üreticisi ve datcs olmutur.Petronas Yalar Uluslararas birkaç OEM firmalarn tercih ettii önde gelen petrol irketi ve üreticisidir.EMEA Sunoco onayl ürünleri ile hzla büyüyen bir markadr.Ürünlerin üretim aamasndan sonra  her parti ciddi kontrol edilir.Onaylanmadan hiçbir ürün datm aamasna geçemez .Ürünlerin rekabet orantsnda ,Sunoco ™ markas kalite ve fiyat dikkate alnarak siz müterilerimizin tercihlerine sunar.

 
 

ONDA Is Deitiricileri 1992 Ylnda irket Bakan Giuseppe Sella Tarafndan TALY'de Kurulmutur.HVAC-R Is deitiricileri Sektöründe en önde gelen firmalardandr.Bugün halihazrda 20 yl akn tecrübesi ile 11.500m2 üretim tesis alan ile farkl pazar taleplerine yetkin becerileri ile Onda S.p.A olarak cevap verebilmektedir.Tamamen modern üretim tesislerinde ürün laboratuarlar,uzun ömür ve termal performans testleri yaplarak siz müterilerimize ürünler üretmektedir.Onda Eanjörler temel ve uluslararas sertifikalar ve direktifler arasnda bançl kaplar ile ilgili olarak [PED,ASME,GOST,TEMA] ve bunun yansra RINA,GL,DNV,ABS,BV ea.Marin sertifikalarna sahiptir.

 
Copeland ® marka kompresörler, yüksek verim, düük ses seviyeleri, üstün dayankllk ve üstün güvenilirlik için tasarlanmtr. Verimlilik ve performans seviyeleri sorunsuz bir ekilde arttrrken, sistemleri, yeni ve çevre dostu soutucularn entegrasyonu salar.GÖKER Olarak Distribütörlüklerimiz'de Bulunan Emerson Climate Technologies Ürünlerimiz'i Ziyaret Edebilirsiniz.
 
 
Müteri memnuniyeti ve kalite sadece i yaklam olarak deil, ayn zamanda her gün gerçeklii kantlanmas gereken kavramlar olarak deerlendirilir. 1910 da kurulan Ziehl-Abegg, dtan rotorlu motorlarn, motor fan olarak geliim gösterdii 1950'lerde bu alanda büyük bir atlm balatt. O zamandan beri bu öncü olma prensibi gelitirilmekte ve yeni uygulamalar için uygun hale getirilmektedir.
Ziehl-Abegg, geçmiten beri hep seçkin bir marka olmu ve asansör sürücü üretimi, motor üretimi, fan ve kontrol sistemleri gibi yüksek kalite standartlar gerektiren önemli sektörlerde lider konuma gelmitir. Asansör yada yürüyen merdiven uygulamalarnn birçounda Ziehl-Abegg motorlarnn kullanldn görebilirsiniz."Made in Kuenzelsau" damgasn tayan fanlarn(örnein büyük binalarn klima sistemlerinde) büyük talep gördüü yerlerde, Ziehl-Abegg elektronik kontrol sistemlerine de rabet büyük olmaktadr, verimli hz kontrollü fanlarnn yetenekleri sayesinde, temiz oda uygulamalarnda ve soutma teknolojilerinde oldukça yüksek rabet görmektedir.
Ziehl-Abegg, sürücü pazarna kontrol sistemleri sunmaktadr. Bu sistemler pozisyon ivmesi, konforlu yolcu tama, nakliye asansörleri, stoklama ve boaltma sürücüleri, vinç ve asansörler gibi uygulamalarda çok beenilmektedir. Ziehl-Abegg, Kuenzelsau' daki merkez ofisindeki, Waldenburg'a yakn mesafedeki Bieringen tesislerindeki ve Hohenhole ticaret bölgesindeki 1500 çalan ile birlikte Hohenhole'deki en büyük istihdam kaynaklarndan birisidir.
Ziehl-Abegg, Kocher ve Jagst nehirlerinin yaknlarnda üretilen elektromekanik ürünlerine global bir yaklam temin etmek için dünyada 30'dan fazla ülkede ubelere, üretim tesislerine, temsilcilere ve i ortaklarna sahiptir. Sat amz,yeni kazanlan sürekli pazar paylaryla, Avustralya' dan Kanada' ya, skandinavya' dan Güney Afrika' ya, Büyük Britanya' dan Çin'e kadar uzanmaktadr.
 
HALCOR, VIOHALCO’nun bakr ürün üretimi ve ticaretini yürüten bir grubudur. Yunanistan,Bulgaristan ve Romanya’daki güçlü üretim üslerinde bakr, haddelenmi veya preslenmi bakr alamlar ve bakr teli müterilerinin hizmetine sunuyor.
70 yldan fazladr bakr üretimi ve satnda var olan Halcor grup; kontrolü altndaki 18 irketi, 8 üretim fabrikas, Avrupa, Asya, Amerika ve Afirkada faaliyet gösteriyor.
Aratrma-Gelitirmeye yapt yatrmlarla HALCOR müterilerine enerji verimlilii yüksek ve çevre dostu ürünler sunuyor.
HALCOR, Metal ileme sektöründeki lider kimliini yenilikler için itici güç olarak kullanyor. Üstün teknolojili ve yüksek katma deerli ürünleri ile tüm inaat, endüstri ve mimari uygulamalara destek oluyor.
 
 
GMC talya soutma ve iklimlendirme komponentler pazar paynn büyük bir yüzdesine sahip olan firmadr.Govann Maro CASTELLI Tarafn'dan 2002 Ylnda Kurulmutur.Ürün Portföyümüz'de Selonoid Valfler,Check Valfler,Filtre ve Kartu Drayerler,Kartu Kovanlar,Küresel Vanalar,Gözetleme Camlar ve Rakorlar Bulunmaktadr!
 

Brastak 1973 ylnda,müteri odakl felsefesi,yenilikçi teknolojisi, cesur ve global vizyonu ile kuruldu. Kaynak,lehimleme ve benzer,prosesler için yaratc çözümler getirmek amacyla ISO 9001/2000 ve ISO 14001 sertifikalarna sahip oldu. ISO 9001:2000 ve ISO 14001 sertifikasna sahip Brastak kaliteli ürünleri olarak Gümü lehimleme karmlar,Fosfor karmlar,Boraks,Bakr lehimleme karmlar,Bakr kaynak alamlar,Zor koullara dayankl kaynak alamlar,Aluminyum alamlar,Sulzer Metco Özel Ürünlerimizi siz kullanclarmz ile buluturuyoruz.

 
 

ERRECOM Air Conditioning&Refrigeration Chemical Solutions 2001 Ylnda TALY'de Kurularak Sogutma,Klima ve Otomotiv Sektöründe Profesyonellerin lk Andan tibaren Dikkatini Çeken Ürün Yelpazesi le Bir Çok Çözüm Odakl Ürün Üretmektedir.DSTRBÜTÖRLÜKLERMZ Arasnda Yer Alan ERRECOM Firmasnn Ürünlerinin Detaylarna ERRECOM Link'imizden Ulaabilirsiniz.

 
NCOTRA-GEBHARDT Fan üretiminde 50 yldan fazla mükemmellik,1000 çalan ve piyasadaki en geni ürün çizgisi etrafnda en önemli fan ve sistemleri üreticileri arasnda yer almaktadr.Proje gereksinimleri dorultusunda çözümler ve yüksek Santrifüj,Çat,Axial,Performans Fanlar,Jet Fanlar,Axial Duman Egzost Fanlar,Dikey Atl-Duman Egzost Çat Fanlar,RADYAL PLUG Fanlar ve IN LINE-KANAL FANLARI ile projelerinize ve gereksinimlerinize cevap verebilmekteyiz.Ürünlerimize DSTRBÜTÖRLÜKLERMZ'sayfamzdan ulaabilirsiniz.
 
 
KIMO Frekans Deitirici Soutma HVAC Firmas  8 yldr soutma kontrol sistemleri için Etkili ve ddiali Bir Firma olmutur.Akll inverterler sistemleri  ile soutma kompresörleri ve kondansatör ekipmanlarnn
Enerji verimlilii kontrol edilmi ve merkezi kontrolde  konusunda etkili bir firma haline gelmitir.
10 dilde entegre invertör yazlm ile birçok kontrol fonksiyonlarn size sunarak ilemlerinizi kolaylatrmanza  izin verir…deneyimli üretim ekibi ile bireysel müteri gereksinimleri ve esnek çözümleri siz müterilerimize sunmak  için  KIMO Refrigeration HVAC Ürünleri ile Tercihlerinizi bekliyoruz
 
Arkema grubu florlu gazlarn dünyadaki lideridir ve komple bir soutucu akkan yelpazesine sahiptir.Ürünleri,düük ve orta scaklkta klima ve soutma sistemleri (endüstriyel,ticari,ev ve toplu tama)için tasarlanmtr.
 
 
1994 ylnda kurulan Faran Industrial Co.,Ltd.
Nemlendiriciler,dezenfektanlar ve sterilizatörler konusunda önde gelen uzmanlam üretici ve ihracatç bir irkettir.
Faran,kendi markasyla ve OEM baznda,seralar, laboratuarlar,depolar,tütün fabrikalar ve kereste, tekstil,kümes hayvanlar ve elektronik alanlarnda kullanlan çeitli nemlendiriciler,dezenfektörler ve sterilizatörler üretmektedir.
 
Sadece krk yl boyunca,KRIWAN küresel bir mevcudiyete sahip bir sistem tedarikçisi olmak için bir "gizli ampiyon"olarak evrimletik.lk günlerde kompresörlerin ve hava aknn izlenmesi için az sayda cihaz ürettik.Bugün,çeitli i alanlarmzda özel olarak hazrlanm sistem çözümleri sunuyoruz.
 
 
VALUE irketi,20 yldr aratrma ve soutma aletleri ve ekipmanlarnn imalat için 26600 m2'lik bir alana ve 41800 m2'lik bir bina alanna sahiptir.
Sürekli teknolojik inovasyon kabiliyeti,sosyal kaynaklara entegre etme kabiliyeti ve dünya çapndaki datm ann rekabet gücünü artran VALUE,soutma servis ekipmanlar sektöründe dünya çapnda lider konumdadr.
 
Tasarm ve geliime büyük önem veren ve dünya pazarnda birçok endüstriyel çözümler sunan HITACHI Elektrikli El Aletleri,darbeli/darbesiz matkap,vidalama,somun skma aletleri,akülü el aletleri,kartrclar,talamalar, krc ve deliciler,testereler,kesme ve dekupaj,planya ve testereler,zmpara,tralama ve polisaj makinelerinin bulunduu geni ürün yelpazesiyle Türkiye pazarnda da kullanclarna ulamay ve her türlü ihtiyaca cevap vermeyi hedefliyor.
Evden ofise,fabrikalardan ar üretim ilemlerine kadar birçok alanda kalite ve sat sonras hizmette üstün hizmet salamay hedefleyen HITACHI ürünlerinden ihtiyacnza en uygun olan ürüne,ürünün ambalaj içeriine ve teknik detaylarna buradan eriebilirsiniz.
 

 

Acrobat Reader'i kurmak i�in t�klay�n�zSO�UTMA SANAY� �� ADAMLARI DERNE��

Telif hakk� © 2001-2014, G�KER
 
�leti�im