Göker Teknik Soğutma, 20 yıldır üretim, servis ve montaj yapan firmalara malzeme ve teknik destek sağlamaktadır.

Pazartesi- Cuma: 09:00-19:00

Cumartesi: 09:00-14:00

%100 Müşteri memnuniyeti

Dünya çapında kalite

Bize Ulaşın

Sanayi Caddesi Sanayi Han No: 23/5-A ULUS / ANKARA

Distribütörlüklerimiz

Tecumseh Europe (L’unite Hermetique) Fransa’da üretilmekte olup Hermetik Kompresör Üreticileri Arasında 1 Numaradır.
Tecumseh Product Company bütün son kullanicilarindan bagimsiz bir Amarikan grubudur.1935 yilindan beri uluslar arasi hermetik kompesör isi motorlari ve transmuyen milleri üreten lider kurumlardan biri olarak taninmaktadir. Bu grup tarafindan imal edilen ürünler ticari, air-conditioing ve endüstriyel sogutma alanlarinda profosyonel kullanicilarin ihtiyaçlarini karsilamaktadir. Tecumseh Product Company 100 ülkeden daha fazla yerde çalismaktadir.

DuPont’un yeni yüzü Chemours
Dupont’un soğutma faliyetlerindeki yeni yüzü olan Chemours,Opteon ve Freon markalarını gururla ilerletmeye ve geliştirmeye devam edecektir.
DuPont™ ‘un kurduğu Chemours™ DuPont’dan miras aldığı Freon® ve endüstride çığır açan Opteon ® ürünleri ile dünyanın en iyi soğutma marklarını temsil eden milyar dolarlık bir kimya firmasıdır.DuPont™ ve Suva® markalarının Chemours™ ve Freon™ markasına dönüşümü süreci,Global dünyada güçlenen ve büyüyen firmaların küçük firmaları satın alarak daha büyük her türlü faaliyeti olan firmalara dönüştüğü 2000’li yılların ardından, içinde bulunduğumuz yeni süreçte söz konusu global büyük ve güçlü firmalar artık sektörel bazda özelleşen sektörünün en büyük firmaları olarak yeniden şekillenmektedir.
Bu yeniden şekillenme sürecinde örneğin Bayer sadece ilaç sektörüne yönlenerek Kimya tarafı için Covestro adı altında yeni bir şirket kurması bu sürecin önemli örneklerindendir.
DuPont™ firması Dow’unda tohum bölümünü alarak dünyanın en büyük hibrid tohum üreticisi olmuş ve bu sektöre eğilme kararı almıştır. Bünyesinde barındırdığı güçlü kimya bölümünü sektöründe özelleşmesi, bu sektöre yatırım yapan daha dinamik yapıya sahip olması için, Chemours™ adı altında dünyanın en büyük kimya şirketlerinden birini kurmuştur.
DuPont’un kimya sektöründeki önemli markalarının da kullanım hakkı Chemours™’un elindedir. Teflon™, Freon™, Krytox™, Ti-Pure™, Viton™ bu markalardan bazılarıdır. Ayrıca yeni nesil Klima gazı R1234yf OPTEON™ markası ile Chemours™ sektörün öncü firmalarından olmaya devem edecektir.olmaya devem edecektir

Elco İtalyan Menşeilidir. Ürün Portföyü Fan motorları ve Kanatları,Fan Coıl Motorları ve Kanatları, Motorlu Radyal Fan Üniteleri Üretmektedir.

1918 yılında makina parçaları üreticisi olarak kurulan Officine Mario Dorin, 1932 yılında soğutma sistemleri ve kompresör imal etmeye başlamıştır. İtalyan Stili ve Yüksek Teknoloji DORIN yenilenen ürün çehresi ile Yeni Yatak Tipi (Likit Darbeleri ve Yağ İncelmesine Karşı Yüksek Güvenlik Seviyesi) Yeni Subap Dizaynı (Daha az basınç kaybı Daha az güç emilimi Daha az titreşim En aza indirilmiş ses Seviyesi)

Danfoss kompresör ürün grubu, mobil uygulamalarda kullanılan doğru akımlı küçük hermetik kompresörlerden, kurumsal havalandırma veya endüstriyel uygulamalar da kullanılan büyük vidalı kompresörlere kadar birçok çeşidi bünyesinde barındırmaktadır.

REFCO HVAC/R Servis Ürünleri ile geniş ürün yelpazesine sahip olan İsviçreli şirket REFCO; 1972 yılında kurulmuş ve başarısını devam ettirerek dünya çapında Soğutma Servis Ürünleri ve Bileşenleri ile küçük bir şirket halinden tedarikçileri ile dünyanın ünlü firmaları arasında yerini almıştır. Firma amacı en yüksek kalitede ürünler üretmek olmuştur ve bu gücü bugün hala devam etmektedir. REFCO’da devam eden  anahtar olay kendi teknolojileri ile, dayanıklılık ve güvenilirlik için eşsiz bir ürün yelpazesi sunmak ve  müşterilerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur. Piyasadaki  başarısı sayesinde, şirket büyümeyi başararak  dünya genelinde kendi alanında birçok pazarda lider firma konumunda olmuştur.

Sporlan Valve Company U.S.A’de Üretilmektedir.
Ürün Portföyü Klima Heat Pump Sistemleri İle Uyumlu R.22 Gazlı Expansion Valfler,Soğutma ve Klima Sistemleri İle uyumlu R.22 Gazlı Expansion Valfler Üretmektedir.

1924 yılında Japonya’da kurulan Daikin, geliştirdiği ürün kalitesi ve gelişmiş üretim teknikleri ile soğutma ve iklimkendirme sektöründe Dünyanın lider firması durumuna yükselmiştir. 30 yılı aşkın Daikin tecrübesi ve sürekli gelişmekte olan  Daikin teknolojisiyle üretilen yüksek verimli kompresörlerimiz Dünya’nın 19 ülkesinde her yıl yaklaşık 1,2 milyon kişiye ulaşmaktadır.

Sunoco dünyasına Hoşgeldiniz.

Petronas Yağlar Belgium NV ve Petronas Yağları Netherlands BV Petronas Yağları,Uluslararası (PLI) Petronas iştiraki olan bağlı şirketlerdir. PLB Hemiksem ve Aartselaar (Belçika Antwerp, limanı) ve Rotterdam (Hollanda) ‘da karıştırma ve doldurma tesisleri sahibi ve Aartselaar Belçika’da kendi ana ofisleri bulunmaktadır. Şirket 1935 yılında kurulmuş ve EMEA Sunoco ™ ürünlerinin üreticisi ve dağıtıcısı olmuştur. Petronas Yağları Uluslararası birkaç OEM firmaların tercih ettiği önde gelen petrol şirketi ve üreticisidir. EMEA Sunoco onaylı ürünleri ile hızla büyüyen bir markadır. Ürünlerin üretim aşamasından sonra  her parti ciddi kontrol edilir. Onaylanmadan hiçbir ürün dağıtım aşamasına geçemez .Ürünlerin rekabet orantısında ,Sunoco ™ markası kalite ve fiyat dikkate alınarak siz müşterilerimizin tercihlerine sunar.

Copeland ® marka kompresörler, yüksek verim, düşük ses seviyeleri, üstün dayanıklılık ve üstün güvenilirlik için tasarlanmıştır. Verimlilik ve performans seviyeleri sorunsuz bir şekilde arttırırken, sistemleri, yeni ve çevre dostu soğutucuların entegrasyonu sağlar.GÖKER Olarak Distribütörlüklerimiz’de Bulunan Emerson Climate Technologies Ürünlerimiz’i Ziyaret Edebilirsiniz.

HALCOR, VIOHALCO’nun bakır ürün üretimi ve ticaretini yürüten bir grubudur. Yunanistan,Bulgaristan ve Romanya’daki güçlü üretim üslerinde bakır, haddelenmiş veya preslenmiş bakır alaşımları ve bakır teli müşterilerinin hizmetine sunuyor.
70 yıldan fazladır bakır üretimi ve satışında var olan Halcor grup; kontrolü altındaki 18 şirketi, 8 üretim fabrikası, Avrupa, Asya, Amerika ve Afirkada faaliyet gösteriyor.
Araştırma-Geliştirmeye yaptığı yatırımlarla HALCOR müşterilerine enerji verimliliği yüksek ve çevre dostu ürünler sunuyor.
HALCOR, Metal işleme sektöründeki lider kimliğini yenilikler için itici güç olarak kullanıyor. Üstün teknolojili ve yüksek katma değerli ürünleri ile tüm inşaat, endüstri ve mimari uygulamalara destek oluyor.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

GMC İtalya soğutma ve iklimlendirme komponentler pazar payının büyük bir yüzdesine sahip olan firmadır.Gıovannı Marıo CASTELLI Tarafın’dan 2002 Yılında Kurulmuştur.Ürün Portföyümüz’de Selonoid Valfler,Check Valfler,Filtre ve Kartuş Drayerler,Kartuş Kovanları,Küresel Vanalar,Gözetleme Camları ve Rakorlar Bulunmaktadır!

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Brastak 1973 yılında,müşteri odaklı felsefesi,yenilikçi teknolojisi, cesur ve global vizyonu ile kuruldu. Kaynak,lehimleme ve benzer,prosesler için yaratıcı çözümler getirmek amacıyla ISO 9001/2000 ve ISO 14001 sertifikalarına sahip oldu. ISO 9001:2000 ve ISO 14001 sertifikasına sahip Brastak kaliteli ürünleri olarak Gümüş lehimleme karışımları,Fosfor karışımları,Boraks,Bakır lehimleme karışımları,Bakır kaynak alaşımları,Zor koşullara dayanıklı kaynak alaşımları,Aluminyum alaşımları,Sulzer Metco Özel Ürünlerimizi siz kullanıcılarımız ile buluşturuyoruz.

Arkema grubu florlu gazların dünyadaki lideridir ve komple bir soğutucu akışkan yelpazesine sahiptir. Ürünleri, düşük ve orta sıcaklıkta klima ve soğutma sistemleri (endüstriyel, ticari, ev ve toplu taşıma)için tasarlanmıştır.

1994 yılında kurulan Faran Industrial Co.,Ltd.
Nemlendiriciler,dezenfektanlar ve sterilizatörler konusunda önde gelen uzmanlaşmış üretici ve ihracatçı bir şirkettir.
Faran,kendi markasıyla ve OEM bazında,seralar, laboratuarlar,depolar,tütün fabrikaları ve kereste, tekstil,kümes hayvanları ve elektronik alanlarında kullanılan çeşitli nemlendiriciler,dezenfektörler ve sterilizatörler üretmektedir.

VALUE şirketi,20 yıldır araştırma ve soğutma aletleri ve ekipmanlarının imalatı için 26600 m2’lik bir alana ve 41800 m2’lik bir bina alanına sahiptir.
Sürekli teknolojik inovasyon kabiliyeti,sosyal kaynaklara entegre etme kabiliyeti ve dünya çapındaki dağıtım ağının rekabet gücünü artıran VALUE,soğutma servis ekipmanları sektöründe dünya çapında lider konumdadır.

1973 yılından beri Tecnologic yüksek teknoloji elektronik ürünleri dizayn ve imal ederek endüstriyel proses ve özel parametrelerin gerektiği otomasyon alanlarında çalışmaktadir. EN ISO 9001 sertifikası bulunmaktadır. Bugün Vigevano fabrikasında 5.000m2 bir alanda üretim yapmakta olan Tecnolocig dizanyn, gelişim, imalat, satış ve servis konusunda en yüksek dereceyi sağalmaktadır.receyi sağalmaktadır.

Embraco, soğutma çözümlerinde uzmanlaşmış ve hermetik kompresör pazarında dünya lideri bir şirkettir. Embraco misyonu,daha iyi bir hayat kalitesi için,teknolojik mükemmellik ve sürdürülebilirliği kovalamak ve yenilikçi çözümler sağlamaktır.
1974 yılında Brezilya’nın güneyinde bulunan Joinville şehrinde Brezilya’daki soğutma endüstrisinin kompresör ihtiyacını tedarik etmek için üretime başladı.Kuruluşunda 10 yıl sonra,5 kıtaya birden kompresör satmaya başladı ve 90’lı yılların başında başlayan ekonomik küreselleşmeyi göz önüne alarak, Brezilya dışında da fabrikalar açmaya başladı dünya çapında üretim ve dünya liderliğini sağlamlaştırmak amacı ile.
Kompresör ürün yelpazesine ek olarak kondenser üniteleri,elektrik parçaları,dökme demir ve hazır soğutma sistemleri üretiyor -İtalya,Brezilya, Çin ve Slovakya’da- ev ve ticari tip soğutma sistemleri için.

GÖKER
Poliüretan Ürünler olarak; Soğuk Hava Depoları için çeşitli kalınlık ve boylardan oluşan soğuk hava depo panelleri taahhüdü ve montajı yapmaktadır. Panel Soğuk Hava Depo Kabinlerinin yanısıra klasik izoleli odalarda kullanılan çarpma ve sürgülü tip Soğuk Hava Depo kapıları,kolayca monte ve demonte edilen küçük hacimli kabinler, perfore edilmiş aralıkları ayarlanabilen Soğuk Hava Depo rafları da ürün yelpazesi içindedir.

1973 yılından beri Tecnologic yüksek teknoloji elektronik ürünleri dizayn ve imal ederek endüstriyel proses ve özel parametrelerin gerektiği otomasyon alanlarında çalışmaktadır. EN ISO 9001 sertifikasi bulunmaktadır. Bugün Vigevano fabrikasında 5.000m2 bir alanda üretim yapmakta olan Tecnolocig dizany, gelişim, imalat, satış ve servis konusunda en yüksek dereceyi sağlamaktadır.

Bitzer 70 yıldır yüksek kalitesi ve güvenilirliği ile tüm dünya tarafından tanınan kompresör, kondensör ve basınçlı kaplar tasarlayarak imal etmektedir.

KUZUFLEX A.Ş.2000 yılında Bursa Serbest Bölgede kurulmuş Paslanmaz Çelik Esnek Hortumlar alanında ISO 9001:2008 sertifikalı bir Üretici’dir.Kuzuflex TIG Kaynaklı Titreşim Hortumları klima ve soğutma sistemlerinin emme ve basma hatlarında kompresör titreşimlerinin tesisata iletilmesini önlemek amacıyla tasarlanmıştır. Dıştaki çelik spiral kısım esneklik sağlayıp titreşimleri absorbe eder.

Sektörde tüm kullanıcılar tarafından kalitesi ve güvenilirliği bilinen Alman BOCK Kaeltemaschinen GmbH firması  1932  yılında  kurulmuştur.  Hali  hazırda  200  çalışanı  ile faaliyet gösteren firma DIN EN ISO 9001:2000 kalite yönetim sisteminde açık ve yarı-hermetik tip endüstriyel soğutma ve araç klima  kompresörlerinin dizayn ve üretimini gerçekleştirmektedir.

Dixell Ürünleri İtalya’da Üretilmektedir.Firmamız bünyesinde bulunan ürünler…
Dijital Kontrol Cihazları, Soğutma Kontrol Cihazları, COOLMATE – XL Serisi Soğuk Oda Sıcaklık & Nem Kontrol Cihazları, Blast Chiller Kontrol Cihazları, Kademe Kontrol Cihazları, Fan Hız Kontrol Cihazları, Sıcaklık – Nem Basınç Kontrol Cihazları, Merkezi Görüntüleme ve Kontrol Sistemi, Sıcaklık ve Nem Kontrol Cihazları (Tek Ekranda) Chiller Kontrol Cihazları, Sensörler, Aksesuarlar.

Maneurop Hermetik Kompresörleri

Ranco Sogutma sektöründe  Termostat ve Presostat üretmektedir. Termostat’lar İtalya Presostat’lar İngiltere de üretilmektedir. Ranco, ev ve ticari uygulamalarda kullanılan kontrol ünitelerinin üretiminde ve pazardaki güçlü konumu ve servis hizmeti ile dünyaca ünlü Invensys Controls firmasının parçasıdır. Invensys Controls 1900lü yılların başından itibaren müşterilerine teknoloji ve mühendislik sunmaktadır. Ranco ısı ve basınç ürünleri tüketicilerinin memnuniyetini sağlamak için en iyi performans elde etmek üzere optimize edilmektedir.

Soğutma ve klima alanındaki 40 yıllık tecrübe sonucunda Castel’in kaliteli ürünleri dünya çapinda bilinen ve beğenilen ürünlerden oluşmuştur. Kalite Castel’in en önemli hedefi olup, imalatın her aşamasında ilk dikkat edilen önceliktir. Castel en ileri teknoloji makine ve otomatik ürün hatlarında yürürlükte olan güvenlik ve çevre standartlarına uygun olan imalat yapar. Castel piyasaya ve imalatçılara CFC ,HCFC ve HFC akışlarına uygun tamamen test edilmiş ürünler sunar. ICIM tarafından verilen UNI ISO 9110,2000,ve ECC talimathanesi ve Avrupa, Amerikan kalite onayları mevcuttur.

ONDA Isı Değiştiricileri 1992 Yılında Şirket Başkanı Giuseppe Sella Tarafından İTALY’de Kurulmuştur.HVAC-R Isı değiştiricileri Sektöründe en önde gelen firmalardandır.Bugün halihazırda 20 yılı aşkın tecrübesi ile 11.500m2 üretim tesis alanı ile farklı pazar taleplerine yetkin becerileri ile Onda S.p.A olarak cevap verebilmektedir.Tamamen modern üretim tesislerinde ürün laboratuarları,uzun ömür ve termal performans testleri yapılarak siz müşterilerimize ürünler üretmektedir.Onda Eşanjörler temel ve uluslararası sertifikalar ve direktifler arasında başınçlı kaplar ile ilgili olarak [PED,ASME,GOST,TEMA] ve bunun yanısıra RINA,GL,DNV,ABS,BV ea.Marin sertifikalarına sahiptir.

 Müşteri memnuniyeti ve kalite sadece iş yaklaşımı olarak değil, aynı zamanda her gün gerçekliği kanıtlanması gereken kavramlar olarak değerlendirilir. 1910 da kurulan Ziehl-Abegg, dıştan rotorlu motorların, motor fanı olarak gelişim gösterdiği 1950’lerde bu alanda büyük bir atılım başlattı. O zamandan beri bu öncü olma prensibi geliştirilmekte ve yeni uygulamalar için uygun hale getirilmektedir.
Ziehl-Abegg, geçmişten beri hep seçkin bir marka olmuş ve asansör sürücü üretimi, motor üretimi, fan ve kontrol sistemleri gibi yüksek kalite standartları gerektiren önemli sektörlerde lider konuma gelmiştir. Asansör yada yürüyen merdiven uygulamalarının birçoğunda Ziehl-Abegg motorlarının kullanıldığını görebilirsiniz.”Made in Kuenzelsau” damgasını taşıyan fanların(örneğin büyük binaların klima sistemlerinde) büyük talep gördüğü yerlerde, Ziehl-Abegg elektronik kontrol sistemlerine de rağbet büyük olmaktadır, verimli hız kontrollü fanlarının yetenekleri sayesinde, temiz oda uygulamalarında ve soğutma teknolojilerinde oldukça yüksek rağbet görmektedir.
Ziehl-Abegg, sürücü pazarına kontrol sistemleri sunmaktadır. Bu sistemler pozisyon ivmesi, konforlu yolcu taşıma, nakliye asansörleri, stoklama ve boşaltma sürücüleri, vinç ve asansörler gibi uygulamalarda çok beğenilmektedir. Ziehl-Abegg, Kuenzelsau’ daki merkez ofisindeki, Waldenburg’a yakın mesafedeki Bieringen tesislerindeki ve Hohenhole ticaret bölgesindeki 1500 çalışanı ile birlikte Hohenhole’deki en büyük istihdam kaynaklarından birisidir.
Ziehl-Abegg, Kocher ve Jagst nehirlerinin yakınlarında üretilen elektromekanik ürünlerine global bir yaklaşım temin etmek için dünyada 30’dan fazla ülkede şubelere, üretim tesislerine, temsilcilere ve iş ortaklarına sahiptir. Satış ağımız,yeni kazanılan sürekli pazar paylarıyla, Avustralya’ dan Kanada’ ya, İskandinavya’ dan Güney Afrika’ ya, Büyük Britanya’ dan Çin’e kadar uzanmaktadır.

ERRECOM Air Conditioning&Refrigeration Chemical Solutions 2001 Yılında İtalya’da Kurularak Soğutma, Klima ve Otomotiv Sektöründe Profesyonellerin İlk Andan İtibaren Dikkatini Çeken Ürün Yelpazesi İle Bir Çok Çözüm Odaklı Ürün Üretmektedir. DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ Arasında Yer Alan ERRECOM Firmasının Ürünlerinin Detaylarına ERRECOM Linkimizden Ulaşabilirsiniz.

NİCOTRA-GEBHARDT Fan üretiminde 50 yıldan fazla mükemmellik,1000 çalışanı ve piyasadaki en geniş ürün çizgisi etrafında en önemli fan ve sistemleri üreticileri arasında yer almaktadır.Proje gereksinimleri doğrultusunda çözümler ve yüksek Santrifüj,Çatı,Axial,Performans Fanları,Jet Fanlar,Axial Duman Egzost Fanları,Dikey Atışlı-Duman Egzost Çatı Fanları,RADYAL PLUG Fanları ve IN LINE-KANAL FANLARI ile projelerinize ve gereksinimlerinize cevap verebilmekteyiz.Ürünlerimize DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ‘sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sadece kırk yıl boyunca,KRIWAN küresel bir mevcudiyete sahip bir sistem tedarikçisi olmak için bir “gizli şampiyon”olarak evrimleştik.İlk günlerde kompresörlerin ve hava akışının izlenmesi için az sayıda cihaz ürettik.Bugün,çeşitli iş alanlarımızda özel olarak hazırlanmış sistem çözümleri sunuyoruz.

Tasarım ve gelişime büyük önem veren ve dünya pazarında birçok endüstriyel çözümler sunan HITACHI Elektrikli El Aletleri,darbeli/darbesiz matkap,vidalama,somun sıkma aletleri,akülü el aletleri,karıştırıcılar,taşlamalar, kırıcı ve deliciler,testereler,kesme ve dekupaj,planya ve testereler,zımpara,traşlama ve polisaj makinelerinin bulunduğu geniş ürün yelpazesiyle Türkiye pazarında da kullanıcılarına ulaşmayı ve her türlü ihtiyaca cevap vermeyi hedefliyor.
Evden ofise,fabrikalardan ağır üretim işlemlerine kadar birçok alanda kalite ve satış sonrası hizmette üstün hizmet sağlamayı hedefleyen HITACHI ürünlerinden ihtiyacınıza en uygun olan ürüne,ürünün ambalaj içeriğine ve teknik detaylarına buradan erişebilirsiniz.